Sigma ProCentrum to coś więcej niż wypożyczalnia sprzętu fotograficznego

spc-logoSigma ProCentrum to sieć profesjonalnych salonów, które umożliwiają testowanie, wypożyczanie oraz zakup obiektywów. W każdym punkcie użytkownicy sprzętu fotograficznego znajdą pełną ofertę optyki marki Sigma do lustrzanek cyfrowych oraz analogowych, a także fachowe doradztwo i wsparcie techniczne.

Łatwa dostępność 50 modeli obiektywów z mocowaniami Canon, Nikon, Sony, Pentax, jak również możliwość ich przetestowania, bez dużych inwestycji finansowych, to spełnienie marzeń prawie każdego fotografa. Jako pierwsi w kraju wyszliśmy naprzeciw tym oczekiwaniom.

Dla kogo?

Do salonu Sigma ProCentrum zapraszamy każdego, kto chciałby przetestować obiektyw przed jego ewentualnym zakupem, wypożyczyć bez żadnych zobowiązań model, który jest mu potrzebny w danym momencie lub po prostu kupić obiektyw. W naszych sklepach dajemy szansę, aby każdy sam mógł przekonać się o wysokiej jakości obiektywów Sigma.
Profesjonalista znajdzie możliwość wypożyczenia wysokiej klasy obiektywu, który jest mu jednorazowo potrzebny bądź chce przetestować jego możliwości przed decyzją o ewentualnym zakupie.

Z kolei entuzjasta może przekonać się o jakości profesjonalnych obiektywów. Ponadto w różnych punktach Polski organizowane są warsztaty fotograficzne pod szyldem Sigma ProCentrum, które mają na celu edukację coraz większej liczby osób zainteresowanych fotografowaniem. W ten sposób nieustannie poszerza się grono miłośników fotografii.

Koncepcja

Koncepcja Sigma ProCentrum została stworzona na bazie podobnych działań, prowadzonych w największych światowych metropoliach, takich jak Nowy Jork czy Londyn. Została ona udoskonalona i dostosowana do realiów polskiego użytkownika. Sieć wypożyczalni w największych miastach Polski to osiągnięcie na skalę ogólnokrajową. Otwarcie pierwszego w Polsce salonu Sigma ProCentrum nastąpiło w Warszawie, w czerwcu 2005 roku. Obecnie działa 10 takich punktów: w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie, Poznaniu, Sopocie, Chorzowie, Bydgoszczy, Gdańsku i Białymstoku.

Uznanie w branży

Fotopolis.pl za „Konsekwentne realizowanie idei Sigma ProCentrum” „Obserwując rynek z perspektywy mediów, dostrzegamy ciekawe działania poszczególnych producentów, które nie zawsze są dostrzeżo ne i docenione przez końcowych użytkowników sprzętu. Nasze wyróżnienia mają doceniać innowacyjne, konsekwentne i ciekawe działania. W tym roku postanowiliśmy przyznać je m.in. (…) firmie K-Consult – za konsekwentne realizowanie idei Sigma ProCentrum. W Polsce udało się stworzyć całą sieć punktów, w których można wypożyczyć, przetestować obiektywy i akcesoria. Inicjatywa nie ogranicza się tylko do sprzętu – organizowane są cykliczne warsztaty fotograficzne pod fachowym okiem Szymona Kobusińskiego.”

Optyczne.pl za „Nowatorską usługę oferowaną przez Sigma ProCentrum” Wyróżnienie redakcji Optyczne.pl za nowatorską usługę oferowaną na www.sigma-procentrum.pl, polegającą na wypożyczaniu obiektywów przez Internet.

PROCES WYPOŻYCZANIA

Zadzwoń, napisz albo udaj się do dowolnego salonu Sigma ProCentrum, aby sprawdzić dostępność interesującego Cię obiektywu.

Wpłać kaucję w wysokości 66% wartości detalicznej wypożyczonego obiektywu.

Zapłać za wypożyczenie według obowiązującego cennika* i ciesz się sprzętem najwyższej klasy przez kolejne dni

Zwróć obiektyw, aby otrzymać zwrot kaucji.

Kup obiektyw, a koszt wypożyczenia odejmiemy Ci od ceny zakupu!

wartość obiektywu / aparatu (pln) 0 - 1000 1000 - 2000 2000 - 3000 3000 - 4000 4000 - 6000 6000 - 10 000 10 000 -
koszt wypożyczenia na 3 dni 49 89 129 179 239 299 (3% wartości)
koszt wypożyczenia za jeden dzień 29,99 49 79 99 139 179 (2% wartości)

Kupując obiektyw u autoryzowanego sprzedawcy zyskujesz

  • 3 lata gwarancji dystrybutora
  • Możliwość dodatkowego, odpłatnego wydłużenia gwarancji nawet do 5 lat
  • Gwarancję naprawy w ciągu 5 dni roboczych
  • Bezkosztowy transport obiektywu marki SIGMA z i do serwisu

POLSKA DYSTRYBUCJA

dystrybucja-1

Jak rozpoznać czy obiektyw jest z polskiej dystrybucji?

  • Do obiektywu dołączona jest gwarancja dystrybutora.

dystrybucja-2

  • Nalepka na spodzie kartonu

dystrybucja-3